آبراه نينوا


فرمانده شهيد سيد جمشيد صفريان كه داراي روحي عجيب و قلبي مطمئن بود قبل از عمليات « بدر » براي نيروهاي گردان بلال از لشكر 7 ولي عصر (عج ) صحبت مي كرد و مي گفت : « ياران » اين عمليات آبي خاكي است و ما با قايق هايمان از آب عبور مي كنيم تا به خشكي برسيم , نام اين آبراه « نينواست » و ما بايد از آن بگذريم , ما بايد حماسه كربلا را در اين جا تكرار كنيم ولي يك فرق دارد , اباعبدالله (ع ) در قحطي آب بود و ما از آب عبور مي كنيم , پس بايد به احترام لبان خشكيده آقا اباعبدالله لب به آب نزنيم تا او خود به ياري مان بيايد »
سيد كه محبوب بچه ها بود در « كربلاي 4 » از ميان بچه ها رفت .
از كتاب زخمهاي خورشيد
عبدالرحيم سعيدي راد

/ 9 نظر / 20 بازدید
سينا

سلام. واقعاْ هر وقت راجع به بسیجی های زمان جنگ می خونم دلم خيلی براشون تنگ می شه. از گريه کم نیست . هرجا که هستند اميدوارم هدايت گر ما باشند.

حاج حميد

با سلام از اينکه به من سرزديد ممنونم.«« ياد ياران سفر کرده بخير»» برايتان آرزوی موفقيت دارم.. خدا نگهدار و التماس دعا

mostasharnezami

سلام استاد/عالی بود.../پاينده باشيد

الله اکبر

موفق باشی خیمه ای هست بفرمایید التماس دعا

نشريه طراوت

با سلام و عرض معذرت بدليل برخی مشکلات فنی تا اوايل هفته آينده. ضمن خوشحالی و تشکر از پيغام شما در فرصتی مناسب به صفحه شما خواهيم آمد.

رضا(بــــــا تــــــو)

سلام .....عالي بود و از كامنتتون در نوشتم واقعا لذت بردم ....روز ولادت را هم خدمت شما تبريك ميگم ....پاينده باشيد...بازم منتظرم

ليدا

از عنوان بلاگتون خيلی خوشم اومد ... برقرار باشيد

iman

سلام خسته نباشی*** و خدا قوت ؛ آره ما نيز بايد دينی را که به گردن داريم ادا کنيم ما به تمام ارزشهای اسلامی و انقلابی و خون شهيدانمون مديونيم وبايد بدونيم اين نظام مقدس بر گردن ما حق بسزايی داره.

ديونه غربتی!

سلام عليکم! باور کنيد هر روز ميام اينجا!‌ ولی ...هر وقت هم که ميام...فقط شرمندگيش برام ميمونه!‌ سرمو ميندازم پايين و ميرم! همين! ولی ايندفعه خواستم ولادت آقامونو(عج) تبريک عرض کنم....ولی ای کاش خوده ايشون هم بودند!‌ جشنی که صاحبش نباشه....صفای آنچنانی نداره.....و من الله توفيق الشهاده...يا حسين(ع)